Проект Rest.Art.Kitchen: майстер-клас Ігоря Лаврешина "Різдвяний панеттоне"

У межах проекту Rest.Art.Kitchen 17 грудня відбувся майстер-клас Ігоря Лаврешина "Різдвяний панеттоне".

Ігор поділився важливою інформацією про пекарське мистецтво, тренди, детально зупинявся на технологічних процесах та сировині. Розповів про світові технології пекарства Італії, Франції, Швейцарії та інших країн світу.

Учасники навчилися правильно формувати свій власний панеттоне та побачили, як залежить поведінка тіста під час випікання від вміння з ним правильно поводитись. Дегустація італійського панеттоне мала успіх, смак та якість виробу вразили, неперевершено!

Щиро дякуємо Ігорю Лаврешину за його високу майстерність, чудову та пізнавальну зустріч. Учасники радісно запрошували Ігоря на подібні курси знову та запланували, чого б хотіли ще навчитися. Адже готувати з Rest.Art.Kitchen легко!

До зустрічі!

17.12.2017