ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

Інститут економіки і прогнозування НАН України
Інститут вищої кваліфікації
Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України
Інститут інтелектуальної власності та права
Державна інноваційна фінансово-кредитна установа
Українська асоціація бізнес-інкубаторів та інноваційних центрів

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Шановні колеги!

Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), Інститут вищої кваліфікації та співорганізатори запрошують Вас до участі у БІЗНЕС-ФОРУМІ "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ".

Форум - це відкритий діалог між державними структурами, бізнесом та наукою щодо проблем та перспектив розвитку інноваційної діяльності. Організатори бізнес-форуму виходять з того, що важливим чинником розвитку національної економіки є забезпечення її висококваліфікованими кадрами у сфері інноваційної діяльності як органів державної влади та місцевого самоврядування, так і підприємницьких структур.

Метою бізнес-форуму є узагальнення передового досвіду, створення умов для співробітництва, консолідація інтелектуальних ресурсів для прискорення інноваційного розвитку України та забезпечення цього процесу висококваліфікованими кадрами, сприяння поширенню передового досвіду і практики, привернення уваги до винесеної на обговорення проблеми підприємців, інвесторів, влади, ЗМІ.

Питання для обговорення:
1. Проблеми формування національної інноваційної системи.
2. Державні пріоритетні напрями інноваційної діяльності та досвід підтримки інноваційних проектів
3. Інновації та трансфер технологій як основа забезпечення суверенітету країни
4. Механізми взаємодії держави, бізнесу, науки та освіти в інноваційній сфері
5. Проблеми управління інтелектуальним капіталом у контексті інноваційного розвитку.
6. Участь і вимоги бізнесу щодо підготовки кадрів для інноваційної сфери
7. Роль вищої освіти та науки в становленні та розвитку національної інноваційної системи

До участі в дискусії запрошені представники:
- органів державної влади;
- бізнесових структур;
- науково-освітніх організацій та установ.

Організатори до 1 квітня 2008 року розглядають пропозиції щодо включення дискусійних питань та тем виступів у порядок денний бізнес-форуму.

Учасники бізнес-форуму будуть мати можливість ознайомитись із роботою Київського національного торговельно-економічного університету та його структурного підрозділу - Інституту вищої кваліфікації.

Публікація матеріалів:
До початку роботи бізнес-форуму заплановане опублікування тез доповідей та виступів, які просимо надсилати на електронну адресу mba@knteu.kiev.ua. Робота бізнес-форуму буде висвітлена у засобах масової інформації. Результати роботи бізнес-форуму та найкращі доповіді будуть опубліковані у науково-практичному журналі НАН України "Наука і інновації" та фаховому збірнику "Вісник КНТЕУ".

Вимоги до оформлення тез:
1. Тези виступів подаються мовою оригіналу, набрані в редакторі Microsoft Word (шрифт "Times New Roman", розмір - 15, інтервал - 1,0). Поля: справа та зліва - 25 мм, зверху - 20 мм, знизу - 25 мм.
2. Обсяг тез виступу - до 2-х сторінок.
3. Кількість авторів - не більше трьох осіб.
4. Схема тез: назва виступу (великими літерами, по центру), ім'я та прізвище автора/авторів (великими літерами із зазначенням наукового ступеня та посади, місця роботи), основний текст.

Дата та місце проведення:
17 квітня 2008 року,м. Київ-156, вул. Кіото, 19, Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету.

Важлива дата! Заявку на участь у бізнес-форумі та тези виступів прохання надсилати на електронну адресу mba@knteu.kiev.ua або на адресу: м. Київ-156, вул. Мілютенка, 8 до 1 квітня 2008 року.

Запрошення Вам буде надіслано після отримання оргкомітетом заявки на участь у бізнес-форумі, тез виступу та копії платіжного документа про сплату організаційного внеску.
Для участі в роботі бізнес-форуму необхідно перерахувати організаційний внесок, який становить 200 грн. За рахунок організаційних внесків фінансуються витрати на друкування збірника тез виступів та інші організаційні витрати.

Платіжні реквізити для сплати організаційного внеску:
р/р 35223006000013 в ГУ ДКУ у м. Києві
Код банка 820019
Код ЄДРПОУ 01566117
Призначення платежу: За участь (Прізвище, ім'я по батькові) у бізнес-форумі, ІВК.

За додатковою інформацією звертатись до оргкомітету бізнес-форуму:

Завідувач кафедри економіки, менеджменту та маркетингу Інституту вищої кваліфікації КНТЕУ,
д.е.н, професор Шульгіна Людмила Михайлівна,
викладач Пелешко Надія Михайлівна,
тел. (044) 531-48-96 або 8-067-26-23-936.

Факс (044) 519-05-70,
(044) 513-03-97.