Оголошеннявсі

Студентка КНТЕУ доповіла на круглому столі в межах проекту Жана Моне програми Еразмус+ "Екологічна політика і право ЄС"

Заботкіна Катерина Володимирівна, студентка 2 курсу 10 групи спеціальності "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" ФМТП Київського національного торговельно-економічного університету, взяла участь у круглому столі на тему "Забезпечення збереження водних ресурсів у контексті сталого розвитку"  із доповіддю на тему "Угода про асоціацію з Європейським Союзом як рушій забезпечення ефективної політики у сфері захисту водних ресурсів в Україні".

Захід відбувся на юридичному факультеті Національного університету біоресурсів і природокористування України в рамках проекту Жана Моне програми Еразмус+ "Екологічна політика і право ЄС", що виконується на кафедрі міжнародного права та порівняльного правознавства.

Дискусія об’єднала науковців і практиків з різних регіонів України та закордонних гостей. Проведення круглого столу з проблем сталого водокористування є дуже важливим з точки зору привернення уваги громадськості і всього суспільства до проблеми збереження водних ресурсів.

Загалом, робота круглого столу була надзвичайно плідною. Більшість учасників зав’язали нові дружні контакти, які, безумовно, є запорукою успішного професійного розвитку.

остання редакція 20.12.2017
Vega