Оголошеннявсі

Майстер-клас Володимира Троцького в межах проекту Rest.Art.Kitchen&CHILDREN CHEF

У Київському національному торговельно-економічному університеті 18 грудня відбувся дивовижний захід у межах проекту Rest.Art.Kitchen&CHILDREN CHEF -  дитячий майстер-клас Володимира Троцького, кухаря-новатора, учасника 7 сезону кулінарного шоу "Майстер-шеф".

Майстер-клас відбувся напередодні чарівного свята Дня святого Миколая, не випадково його учасниками стали діти. Умовою проведення свого роду дебюту для Володимира стало запрошення дітей і з дитячих будинків. Малята співробітників КНТЕУ радісно зустріли таких гостей та командно впоралися із завданнями шефа.

Малеча із задоволенням брала участь у приготуванні своїх улюблених бургерів та десертів. Володимир коментував швидкість техніки, вибір продуктів, технологічних процесів та закликав вчитись: «Чесно і відверто скажу -  я не думав, що та хімія, яку я так не любив, мені знадобиться в житті. А ще потрібно робити все з любов’ю і тоді гарний результат гарантовано. Мрійте та досягайте своїх вершин».

Чуттєві та по-справжньому зворушливі слова стали закликом до добрих справ!

Зі святом! До нових цікавих зустрічей з Rest.Art.Kitchen!

остання редакція 07.02.2018