Колаж – як метод роботи з мрією

Центр педагогічних та психологічних досліджень КНТЕУ 20 грудня провів зустріч-факультатив для всіх охочих на актуальну тему "Щоб 2018 рік став по-справжньому щасливим!". Ведучим був практичний психолог Центру Хоменко В’ячеслав Дмитрович.

Головним завданням факультативу було мріяти, але так, аби ці мрії здійснилися у 2018 році. Кожен учасник мав змогу висловитися з приводу того, що для кожного є мрія. Всі свої мрії учасники відображали на папері за допомогою яскравих вирізок із журналів, написів, малюнків тощо.

На початку роботи над колажем ведучий В’ячеслав наголосив на основних правилах його створення:

1. "Конкретність" – кожна мрія повинна бути чіткою та конкретною, чого саме "Я" хочу.
  2. "Позитивність" – вираження позитивного настрою чи мислення на майбутнє.
  3. "Про себе" – мрії повинні стосуватися безпосередньо автора колажу.

А що таке колаж? Колаж – є найефективнішим методом візуалізації та матеріалізації мрій. Зображуючи свої мрії  у вигляді колажу, його автор структурує, починає більш чітко усвідомлювати свої мрії, а також це мотивує на реалізацію мрій.  Отже, результатом факультативу стало розуміння – як досягти своїх мрій.

Наприкінці факультативу учасники поділилися своїми враженнями від процесу створення власного колажу та його результату. Під час зустрічі учасники змогли поринути у світ своїх мрій та бажань, щоб 2018 рік став по-справжньому щасливим!

20.12.2017
остання редакція 21.12.2017