Оголошеннявсі

Викладачі КНТЕУ на I Міжнародній науково-практичній конференції "Нові форми грошей та фінансових активів: становлення, перспективи, ризики"

Завідувач кафедрою д.е.н., проф. Шульга Наталія Петрівна взяла участь у I Міжнародній науково-практичній конференції "Нові форми грошей та фінансових активів: становлення, перспективи, ризики", яка відбулася 29 листопада на базі ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана". Ця подія стала комунікаційним майданчиком для проведення дискусій щодо перспектив і ризиків розвитку криптовалют, технологій blockchain (економічні, правові, технологічні аспекти).

Конференція викликала підвищений інтерес у наукового та експертного середовища, студентів, державних регуляторів фінансових ринків. У роботі конференції взяли участь більше 250 осіб.

Серед основних спікерів конференції: академік Геєць Валерій Михайлович; член-кор. Гриценко Андрій Андрійович; член-кор. Єфименко Тетяна Іванівна; екс-прем’єр-міністр України Єхануров Юрій Іванович; член Ради НБУ Фурман Василь Миколайович; керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків НБУ Бахтарі Емал Аюбович; голова правління ПрАТ "Українська міжбанківська валютна біржа" Гулей Анатолій Іванович; керуючий партнер Capital Times Найман Ерік Леонтійович; керуючий партнер консалтингової компанії "Фінансова студія" Невмержицький Євген Іванович; запрошений професор Київської школи економіки Козлов Сергій Олександрович; засновник Dustributed Lab Павло Кравченко та інші.

остання редакція 22.12.2017