Оголошеннявсі

Студент ФРГТБ став бронзовим призером на всеукраїнських змаганнях з армрестлінгу

Студент ФРГТБ Роман Гречанюк став бронзовим призером у своїй ваговій категорії на змаганнях з армрестлінгу на першість України серед студентів, що проходили у м. Полтава.

"У категорії 80 кг змагалися 18 учасників, декілька призерів і чемпіонів України, - ділиться Роман. - Це моя перша медаль рівня України, а за цей рік я шість разів ставав четвертим за крок до перемоги. Проте цього разу я вже третій - на крок ближче до чемпіонства. Нині планую працювати над слабкими сторонами, до наступних змагань!".

Вітаємо Романа й бажаємо досягти омріяного чемпіонства!

остання редакція 07.02.2018