Новорічне свято для дітей

У КНТЕУ відбулося справжнє новорічне свято для наймолодшої частини колективу – дітей співробітників та студентів університету. Святкова атмосфера заполонила увесь хол Конгрес-центру, малюки із задоволенням брали участь у конкурсах, що проводили з ними Снігуронька та її помічниці Крижинки. Дітки малювали, змагалися на швидкість у виготовленні Діда Мороза з кульок та танцювали разом із Крижинками та Снігуронькою.

Звичайно, діти із нетерпінням чекали появи свого улюбленого святкового героя – Діда Мороза. І коли він з’явився, дітей було неможливо втримати на місці! Вони розповідали йому вірші, грали та виконували завдання казкового героя, за що отримували солодкі подарунки.

Свято приємно запам’ятається і діткам, які отримали задоволення від маленької казки, і їх батькам!

З прийдешнім Новим роком!

23.12.2017
info