Оголошеннявсі

Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю взяли участь у засіданнях громадських рад низки державних органів

Протягом останнього тижня відбулись звітні засідання громадських рад, у яких взяла участь професор кафедри Сидоренко Олена Володимирівна.

15 грудня 2017 року відбулось засідання громадської ради Державного агентства рибного господарства  щодо розвитку аквакультури, осетрівництва та попередження недозволеного промислу на водосховищах.

19 грудня 2017 року відбулось засідання громадської ради Держпродспоживслужби щодо експорту цінних видів риб.

20 грудня 2017 року відбулось засідання громадської ради Державного агентства водних ресурсів України щодо стану річок та забезпечення водними ресурсами.

20.12.2017
остання редакція 07.02.2018