Оголошеннявсі

Студентка ФФБС здобула три перемоги на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах

Студентка ФФБС Світлана Кобець здобула три перших місця на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах, що відбувався у м. Кролівець (Сумська область).

Світлана перемогла 170 спортсменів та здобула:

• I місце на дистанції спринту,
  • I місце на середній дистанції,
  • I місце в естафеті.

Юній спортсменці є чим пишатися, адже нині у скарбничці її досягнень:

• звання майстра спорту зі спортивного орієнтування,
  • призерка чемпіонату світу,
  • член юніорської та юнацької збірної України зі спортивного орієнтування,
  • багаторазова чемпіонка України.

"У 2018 році планую пройти відбір до юніорської збірної України, взяти участь у чемпіонаті світу (Угорщина) зі спортивного орієнтування, вдало виступити на чемпіонатах та кубках України і, звичайно ж, здобути не одну перемогу, - поділилася мріями Світлана. - Вітаю всіх із Новим роком та бажаю студентам вдалого наступного семестру, перемог та гарного навчання!".

Пишаємося нашою чемпіонкою!

Зичимо Світлані здійснення мрій та перемог!

23.12.2017
остання редакція 07.02.2018