Оголошеннявсі

Майстер-клас "Швидка розробка програмного забезпечення для планування виробничих витрат"

На кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем КНТЕУ 21 грудня відбувся майстер-клас "Швидка розробка програмного забезпечення для планування виробничих витрат". Спікерами виступили представники Центру сертифікаційного навчання ТОВ "ПРОКОМ" Столярчук Ірина Аркадіївна, Литвиненко Володимир Сергійович, Бурбело Наталія Олексіївна.

Керівник ЦСН "ПРОКОМ" Столярчук І. А. ознайомила учасників майстер-класу з базовими можливостями платформи "1С: Підприємство 8.3" у режимі керованої програми, продемонструвала на конкретних прикладах технології швидкої розробки з використанням конструкторів та інших сервісних механізмів із застосуванням елементів програмування.

У роботі майстер-класу взяли участь викладачі та аспіранти кафедри програмної інженерії та інформаційних систем, представники Вінницького торговельно-економічного коледжу КНТЕУ, викладачі різних кафедр університету, студенти спеціальності "Інженерія програмного забезпечення".

Учасники майстер-класу отримали сертифікати та ґрунтовні навички швидкої розробки ПЗ для планування.

остання редакція 07.02.2018