Захист випускних кваліфікаційних робіт студентів кафедри міжнародних економічних відносин на майданчику партнерів-роботодавців

Кафедра міжнародних економічних відносин продовжує славну традицію КНТЕУ щодо проведення відкритих захистів випускних кваліфікаційних робіт із залученням потенційних роботодавців.

16-17 січня відбулися захисти випускних кваліфікаційних робіт спеціалізацій "Міжнародна економіка" та "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності", на яких були присутні керівник напряму власного імпорту групи компаній Fozzy Group Хомусько Семен, директор з операційної діяльності регіон "Центр" Балабанова Ірина, заступник директора з операційної діяльності регіон "Центр" Кізім Ольга, директор з персоналу мережі супермаркетів "Сільпо" Сич Павло, заступник директора з персоналу мережі супермаркетів "Сільпо" Стеценко Оксана, заступник директора з персоналу Центрального регіону мережі супермаркетів "Сільпо" Євтушенко Юлія.

Голови комісій Суворов Владислав Володимирович (заступник начальника управління логістики та митного оформлення вантажів – начальник відділу логістики Укрспецекспорт) та Кальченко Тимур Валерійович (д-р екон. наук, проф., професор кафедри міжнародного менеджменту ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана") підкреслили надзвичайно високий рівень виконання як теоретичних, так і аналітичних складових кваліфікаційних робіт.

Усі випускники спеціалізацій "Міжнародна економіка" та "Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності" захистилися успішно.

За результатами захисту представники групи компаній Fozzy Group відзначили роботи: Кучер Марини, Пословського Олександра, Виборної Анни, Герасименко Андрія, Гонтаренко Ангеліни, Журавльової Альони, Закалюжної Анни, Масюри Катерини, Максимчук Анжеліки, Семахіної Маргарити, Токарської Алли - провели співбесіду та запропонували реалізовувати на практиці знання та вміння, здобуті в університеті. Особливо відзначена актуальність представлених робіт у контексті розвитку зовнішньоекономічної діяльності вітчизняних компаній та реалізації стратегії геопросторової та секторальної диверсифікації міжнародних торговельних потоків.

Сьогоднішнє свято стало подвійним, адже об’єднало захист випускних кваліфікаційних робіт та пропозиції працевлаштування в одній з найкращих торговельних мереж України!

Дякуємо групі компаній Fozzy Group!

Пишаємось випускниками та зичимо успіхів!

17.01.2018
остання редакція 10.07.2018