Розвиток мережі продовольчих магазинів у межах пішохідної досяжності м. Києва

09.04.08р. у КНТЕУ відбувся науково-практичний семінар "Розвиток мережі продовольчих магазинів у межах пішохідної досяжності м. Києва".
   Учасниками семінару були науковці КНТЕУ, керівники Головного управління з питань торгівлі та побуту КМДА, заступники голів районних у м. Києві державних адміністрацій, що вивчають питання споживчого ринку та торгівлі, начальники управлінь (відділів) торгівлі районних у м. Києві державних адміністрацій.
Кафедра маркетингу та реклами КНТЕУ здійснювала дослідження проблеми розвитку мережі продовольчих магазинів у межах пішохідної досяжності м. Києва. Підсумком цієї роботи є оприлюднені на семінарі науково-методичні рекомендації щодо розвитку мережі продовольчих магазинів. Професор кафедри к.е.н. Н.О.Голошубова доповіла про методику визначення потреби у відкритті нових магазинів за формою товарної спеціалізації і розмірами торговельної площі.

З доповідями виступили:
Пілявоз Василь Петрович - заступник начальника Головного управління з питань торгівлі та побуту КМДА: "Розвиток торгівлі у м. Києві: проблеми, тенденції, перспективи".
Голошубова Ніна Олександрівна - кандидат економічних наук, професор кафедри маркетингу та реклами: "Методичні підходи щодо визначення потреби у продовольчих магазинах та їх розміщення по районах м. Києва".

На запитання практиків обґрунтовано відповідала завідувач кафедри маркетингу та реклами Ортинська Валентина Василівна.

Учасники семінару з цікавістю сприйняли доповіді, висловили позитивну оцінку співпраці вчених з практиками та взяли участь у загальній дискусії з проблем організації та розвитку торгівлі у м. Києві.

14.04.2008
annzo