На кафедрі торговельного пiдприємництва та логiстики молоді фахівці у сфері торгівлі захистили випускні кваліфікаційні роботи

На кафедрі торговельного пiдприємництва та логiстики протягом 16-18 січня 2018 року відбувся публічний захист випускних кваліфікаційних робіт здобувачами освітнього ступеня "магістр" зі cпеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” спеціалізації "Організація оптової та роздрібної торгівлі". Усього на захист було представлено 27 випускних кваліфікаційних робіт.

16 січня відбувся захист 12 робіт студентів денної форми навчання, 17 та 18 січня комісія заслуховувала роботи студентів  заочної форми навчання.

Екзаменаційну комісію № 37 очолив представник роботодавців – професіонал у сфері торгівлі Дорошенко Олексій Олександрович, генеральний директор «Української асоціації постачальників торговельних мереж».

Голова та члени екзаменаційної комісії відмітили  актуальність тематики, змістовність випускних кваліфікаційних робіт, високий рівень підготовлених доповідей, інформаційну насиченість презентацій, належний рівень здобутих професійних компетентностей, якими протягом навчання успішно оволоділи студенти і продемонстрували під час відповіді на запитання.

Члени екзаменаційної комісії відзначили високий рівень захистів. Абсолютну більшість склали оцінки "добре" та "відмінно".

Колектив кафедри торговельного пiдприємництва та логiстики щиро вітає всіх магістрів з успішним захистом і бажає подальших кар’єрних звершень та перемог!

18.01.2018
остання редакція 10.07.2018