На кафедрі товарознавства, управління безпечністю та якістю відбулись захисти випускних кваліфікаційних робіт

На кафедрі товарознавства, управління безпечністю та якістю  відбулись захисти випускних кваліфікаційних робіт студентів зі спеціалізацій «Товарознавство та комерційна логістика» і «Управління безпечністю та якістю товарів».

Екзаменаційні комісії працювали протягом 15-19 січня під головуванням фахівців-практиків:

• Дараган Ольги Іванівни – начальника центральної лабораторії контролю якості товарів Торгово-промислової палати України;
  • Васильчука Олександра Петровича – начальника відділу державної політики у сфері внутрішньої торгівлі та захисту прав споживачів Департаменту розвитку підприємництва та регуляторної політики Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;
  • Гуляр Тетяни Борисівни – виконавчого директора департаменту управління людськими ресурсами ПрАТ «Фуршет».

На захисті випускних кваліфікаційних робіт студентів спеціалізації «Управління безпечністю та якістю товарів» були присутні представники торговельної мережі ТОВ «СІЛЬПО-ФУД» Тимчук Наталія Петрівна, заступник директора з операційної діяльності, та Шулянська Анна, менеджер з персоналу, що свідчить про високу зацікавленість роботодавців у фахівцях цієї спеціалізації.

Членами екзаменаційних комісій оцінено на «добре» та «відмінно» більш ніж 90% випускних кваліфікаційних робіт, відмічено актуальність та інноваційну спрямованість їх змісту, практичну значущість отриманих результатів, високий рівень здобутих студентами компетентностей протягом навчання в університеті.

Високу фахову компетентність та глибокі наукові знання під час захисту випускних кваліфікаційних робіт продемонстрували студенти: Смірнова Катерина, Іванюта Олена, Ступак Юлія, Безрук Марія, Демченко Вікторія, Назаренко Світлана, Міщенко Ольга, Полока Аліна.

Представники торговельної мережі відмітили високий практичний та теоретичний рівень підготовки студентів та запропонували студентам варіанти подальшого працевлаштування.

19.01.2018
остання редакція 10.07.2018