Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю в ефірах популярних телерадіопередач

Професор кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю Сидоренко Олена Володимирівна в ефірі телепередачі «Ранок з Україною» ТРК «Україна» від 23 січня дала поради щодо вибору якісного рису.

19 січня відбулись зйомки телепередачі «Якісне життя» ТРК «Київ» щодо особливості вибору і споживання рибних нагетсів.

Також Сидоренко О.В. взяла участь у прямому ефірі радіопередачі «#Твійчас» UA: Українського радіо (15 січня), де розповіла про особливості вибору корисних для здоров’я харчових продуктів. Почути та побачити випуск можна за посиланням.

23.01.2018
остання редакція 10.07.2018