Викладачі КНТЕУ діляться знаннями на телеканалі "ICTV"

Старший викладач кафедри товарознавства та митної справи Шульга Ольга Сергіївна надала коментар щодо вибору зубних паст для сюжету телепередачі «Факти тижня» телеканалу "ICTV". Під час інтерв’ю, яке відбулося 25 січня, було обговорено такі питання:

• Що таке зубна паста?
  • Який склад зубної пасти?
  • Безпечність основних інгредієнтів зубної пасти? Фтор, лаурилсульфат натрію, триклозан, компоненти ефірних олій (м’яти, евкаліпту, фенхелю, анісу та ін.), прополіс, ферменти – на скільки вони корисні та необхідні?
  • Для чого в зубних пастах використовують ПАР, абразиви, колоїдні речовини?
  • Чим відрізняється професійна паста від звичайної?

25.01.2018
остання редакція 10.07.2018