Викладачі КНТЕУ за свідомий вибір споживачів на користь високоякісних продуктів

Шоколадно-горіхові пасти користуються значною популярністю серед населення, а особливо – серед маленьких споживачів. Так 25 січня доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Антюшко Дмитро Петрович взяв участь у зйомках телепередачі «Якісне життя» на ТРК «Київ». Представник університету розповів про особливості, на які необхідно звертати увагу при свідомому виборі шоколадно-горіхових паст, цікавинки з історії появи даного продукту та специфіку технології їх виробництва.

Поточний та попередні сюжети програми, у тому числі за участю викладачів кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю, можна переглянути за посиланням.

25.01.2018
остання редакція 10.07.2018