Лист-подяка від Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця

На ім’я ректора КНТЕУ Анатолія Антоновича Мазаракі надійшов лист за підписом ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця Катерини Миколаївни Амосової, у якому висловлюється щира вдячність за моральну підтримку.

На думку Катерини Миколаївни, єдність академічної спільноти є запорукою спільної перемоги, збереження та розвитку української вищої освіти за найкращими світовими стандартами.

Дякуємо нашим партнерам за високу оцінку взаємодії та співпрацю.

Зичимо успіхів та професійних звершень працівникам університету!

остання редакція 31.01.2018
Vega