Благодійна акція "Серце до серця”

20 квітня 2008 р. волонтери КНТЕУ взяли участь у ІІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду "Серце до серця” під гаслом "Почуйте всі!”. Мета заходу - збір коштів на медичне обладнання для лікарень Деснянського району, де розташований університет, а також для безкоштовної діагностики дітей з вадами зору та слуху. Зібрано від мешканців на площах, вулицях понад 1 тисячу гривень. Кошти передані на благодійний рахунок "Прокредит банку”.

Відзначилися активісти:

Гірс Роксана - студентка 1 курсу ФРГТБ, голова соціального сектора РСС КНТЕУ, організатор акції;
Осипчук А.В. - студентка 1 курсу ФРГТБ;
Федик М.М. - студентка 1 курсу ФРГТБ;
Рогожина О.В. - студентка 1 курсу ОЕФ;
Лопатіна К.К. - студентка 1 курсу ОЕФ;
Геденач М.В. - студент 1 курсу ОЕФ;
Бережнюк К.І. - студентка 2 курсу ОЕФ;
Спиридоненко А.О. - студентка 2 курсу ФФБС;
Михайлюк М.О. - студентка 1 курсу ФФБС;
Полівод Л.О. - студентка 1 курсу ФФБС;
Бутко Б.О. - студент 2 курсу ФЕМП;
Образ Б.В.- студент 4 курсу ФЕМП.

Велика вдячність усім учасникам акції.

23.04.2008
annzo