Презентація Чемпіонату Unilever Future Leaders' League

6 лютого 2018 року об 11:50 в аудиторії Д-409 відбудеться презентація Чемпіонату Unilever Future Leaders' League.

Участь за попередньою реєстрацією

• Unilever Future Leaders League – це незабутня пригода і унікальний шанс проявити себе! Учасникам чемпіонату доведеться вирішувати реальні завдання, які стоять перед Unilever, і внести свій вклад у розвиток бізнесу компанії.
  • Чемпіонат Unilever Future Leaders’ League – це дійсно глобальний досвід! Студенти зустрінуться з лідерами та співробітниками компанії Unilever, а також познайомляться з талановитими однолітками з більш ніж 30 країн світу.
  • Учасники Unilever Future Leaders’ League зможуть повчитися навичкам співпраці і побудови відносин у лідерів Unilever, крім того кожна команда отримає індивідуальний фідбек для своїх рішень.
  • Участь в Unilever Future Leaders’ League дозволить отримати безцінний досвід, відкрити себе з нової сторони, а головне - стати на крок ближче до ролі майбутнього лідера!

Збирай команду з 3 людей, реєструйся і знаходь 17 лютого завдання відбіркового етапу в себе на пошті.

Також в рамках змагань компанія Unilever проводить майстер-класи, на яких можна більш детально дізнатися про чемпіонат, а також знайти відповіді на всі ваші питання.

Запрошуємо всіх бажаючих!

02.02.2018