logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

День кар’єри в КНТЕУ: "Реалізовуй свою мрію та досягай космічних кар’єрних висот"

Загальна інформація

"Реалізовуй свою мрію та досягай космічних кар’єрних висот" - під таким гаслом 3 квітня відбувся День кар’єри в Київському національному торговельно-економічному університеті.

День кар’єри – це ідеальний простір для спілкування між представниками компаній та студентами, а також унікальна можливість поєднати інтереси роботодавців і шукачів в одному місці та в один час.

З вітальним словом до гостей заходу та студентів звернувся доктор економічних наук, академік Національної академії педагогічних наук України, професор, ректор Анатолій Антонович Мазаракі. У своєму виступі він зазначив, що традицію об’єднувати спільноту роботодавців у КНТЕУ було започатковано у 2001 році. За цей час  проведено  більше 20 днів кар’єри і ярмарків вакансій, у яких взяли участь більше 1000  компаній-роботодавців.

Сьогодні в заході взяли участь 60 міжнародних та вітчизняних компаній. Студенти КНТЕУ та ТЕК КНТЕУ мали чудову нагоду поспілкуватися з представниками бізнесу, отримати інформацію про програми стажувань та вільні вакансії, відвідати майстер-класи, відкриті лекції професіоналів.

Нині університет співпрацює з 400 стейкхолдерами: з якими укладено 250 договорів про співпрацю та 64 меморандуми, згідно з якими установи, бізнес-організації стали офіційними партнерами освітніх програм.

Спільно з роботодавцями реалізовано безліч проектів. Тільки в межах інформаційно-дискусійної платформи "Майстерня професійного зростання" було проведено – більше 300 заходів, серед яких відкриті лекції провідних фахівців-практиків,  майстер-класи, воркшопи, тренінги, зустрічі з українськими підприємцями власниками бізнесу, екскурсії та ін.

Сила університету – у його викладачах та студентах. А сучасний університет-лідер торговельної освіти не може існувати без надійних та конструктивних партнерів.

Особлива подяка партнерам освітніх програм, які були нагороджені сертифікатами:

  • Головне територіальне управління юстиції у місті Києві –  партнер освітньої програми "Право", освітній ступінь магістр, бакалавр;
  • консалтингова компанія ТОВ "БЕЙКЕР ТІЛЛІ Україна" – партнер освітніх програм "Фінансовий контроль і аудит", освітній ступінь бакалавр; "Аудиторська діяльність", "Фінансова аналітика", освітній ступінь магістр;
  • мережа туристичних агенцій ТОВ "Тревел Профешнл Груп" – партнер освітніх програм "Туристичний менеджмент", освітній ступінь бакалавр; "Туристичний менеджмент", "Міжнародний туристичний бізнес", освітній ступінь магістр;
  • агенція маркетингових послуг ТОВ "ТВІГА ГРУПА УКРАЇНА" – партнер освітньої програми "Маркетинг", освітні ступені бакалавр, магістр;
  • ТОВ "Консалтингова компанія "Голден Траст"  партнер освітніх програм "Фінансовий контроль і аудит", освітній ступінь бакалавр "Аудиторська діяльність", "Фінансова аналітика", освітній ступінь магістр.

Почесними грамотами відзначено партнерів у таких номінаціях:

  • "Творчий роботодавець" - український медіа холдинг "1+1 Медіа";
  • "Іміджевий роботодавець" - міжнародна консалтингова компанія "KPMG";
  • "Ексклюзивний роботодавець" - міжнародна компанія, лідер світового ринку парфумерії і косметики "L'Oreal Ukraine";
  • "Активний роботодавець" - національна мережа супермаркетів ТОВ "СІЛЬПО-ФУД" та національна мережа супермаркетів "Фуршет", ТОВ "Рітейл Тренд";
  • "Гостинний роботодавець" - міжнародна торговельна компанія ТОВ "Ашан Україна Гіпермаркет";
  • "Креативний роботодавець" - дизайн-готель "11 Mirrors(eleven mirrors);
  • "Перспективний роботодавець- Головне територіальне управління юстиції у місті Києві.

Щиро вдячні всім нашим партнерам за співпрацю.
Віримо, що нас чекає багато нових прекрасних спільних справ! Відкриті до ініціатив!
Студентам бажаємо втілення своїх мрій та досягнення космічних кар’єрних висот!

Захід відбувся за сприянням Центру розвитку кар’єри


Програма

10:00 – 10:40  (А-144)

Презентація: "Сім’я Chicco"

10:50 – 11:30 
(А-144)

Відкрита лекція: "Кар’єра в логістиці та її різновиди" від компанії "Рабен"

11:50 – 12:20 
(А-144)

Майстер-клас: KPMG "Професія Аудитора. Секрети та лайфхаки від професіонала"

12:30 – 13:10  
(А-144)

Майстер-клас: "Як отримати роботу мрії. Навички успішної співбесіди від L’oreal Ukraine"

13:30 – 14:10 
(А-144)

Відкрита лекція: 11 MIRRORS "Історія успіху: як побудувати кар'єру від Асистента до Партнера компанії й отримувати від цього задоволення"

14:20 – 15:00 
(А-144)

Презентація: "Зірковий шлях у Сушия"


Учасниками заходу були компанії-роботодавці:

03.04.2018
456287
3152
остання редакція 04.04.2018
42265