Співзасновниця національного туроператора TPG поділилась досвідом та розповіла про курорти Чехії

У рамках співпраці КНТЕУ із національним туроператором "Travel Professional Group" (TPG) 07 лютого 2018 року для студентів та викладачів кафедри туризму та рекреації відбулася лекція про курорти Чехії.

Лектором виступила співзасновник національного туроператора TPG Бойко Олена Валеріївна. Вона розповіла про особливості туроператорської діяльності TPG в Україні, представила рекреаційні можливості Чехії. Студенти спеціальності "Туризм" із задоволенням прослухали лекцію, відмітили її корисність та потребу в отриманні практичних компетенцій.

Дякуємо керівництву компанії TPG за співпрацю з КНТЕУ у сфері наукового й практичного супроводу програм підготовки майбутніх фахівців з туризму, запровадження стипендіальної програми для підтримки талановитої молоді, розвитку дружніх багаторічних стосунків між Університетом та національним туроператором "Travel Professional Group"!

Запрошуємо до подальшої співпраці!

остання редакція 11.07.2018