Оновлення матеріально-технічної бази - прерогатива в КНТЕУ. На кафедрі технології і організації ресторанного господарства відбулася презентація комп’ютерного класу.

Під час проведення практичного заняття 14 лютого 2018 року з дисципліни "Оздоровче харчування" на 20-ти робочих місцях студенти мали можливість скласти індивідуальні раціони харчування, визначити їх хімічний склад та енергетичну цінність, провести аналіз отриманих результатів. Заняття у формі ділової гри, яке проводив доктор медичних наук, професор Карпенко П.О. досягло своєї мети й надало змогу глибше вивчити тематику і провести необхідні дослідження.

остання редакція 11.07.2018