КНТЕУ закохує!

У стінах КНТЕУ відбулося святкування Дня святого Валентина. Організаторами заходу, який символічно відбувся 14 лютого,  виступили рада студентського самоврядування університету та факультетів.

Закохані мали можливість заключити шлюбний контракт, отримати різноманітні передбачення та зробити романтичні фотографії. Було проведено конкурс найкращої пари для всіх охочих серед присутніх, шляхом заповнення анкет та підбору найбільш вдалого партнера.

Під час святкування кожен міг придбати святкову валентинку та отримати унікальний номер для участі в лотереї з призами:

• I місце – 2 квитки до кінотеатру;
  • II місце – коробка цукерок;
  • III місце – фірмовий блокнот КНТЕУ.

На святковому ярмарку від НВО КНТЕУ кожен міг придбати смачний та романтичний смаколик.

Бажаємо, щоб любов у ваших серцях правила не тільки сьогодні, а була з вами протягом всього життя.

Кохайте і будьте коханими!

остання редакція 11.07.2018