Оголошеннявсі

Керівник проектів та програм Департаменту стратегії та реформування НБУ розповів про інновації у платежах

У Київському національному торговельно-економічному університеті за сприянням кафедри банківської справи 14 лютого 2018 року  відбулася лекція Сергія Сергійовича Шацького, керівника проектів та програм Департаменту стратегії та реформування Національного банку України, на тему "Інновації у платежах" для студентів факультету фінансів та банківської справи.

Спікер розповів про платіжний ландшафт України, особливі функції НБУ в регулюванні грошового ринку та організації платежів, а також про перспективи впровадження кращого досвіду і стандартів регулювання ринку платіжних послуг, тренди розвитку безготівкової економіки, перспективи використання технології блокчейн, зокрема проект НБУ щодо запровадження електронної гривні (e-UAH), переваги розвитку фінтех-проектів.

Викладена Шацьким С.С. інформація викликала неймовірний інтерес у студентів та змусила по-новому поглянути на майбутню професію.

остання редакція 18.02.2018
Vega