Експрес-побачення в КНТЕУ

З нагоди святкування Дня закоханих факультет міжнародної торгівлі та права організував свято експрес-побачень – "Speed dating 2.0".

Учасники, 8 хлопців та 8 дівчат, мали змогу поспілкуватися один з одним протягом 5 хвилин, а коли час побачення закінчувався, звучав сигнал дзвоника і чоловіки переходили за інший столик для спілкування з наступною співбесідницею.

Протягом декількох хвилин після кожної зустрічі учасник Speed dating робив помітки про враження від знайомства у своїй "карті симпатій". Після цього тим учасникам, у кого симпатії співпали, надіслали номери телефонів один одного, щоб вони змогли продовжити спілкування й надалі.

Під час заходу жодна людина не змогла пройти повз, адже навколо панувала атмосфера радості, щастя і, звичайно ж – кохання. І хтозна, можливо, навіть за такий короткий проміжок часу учасники змогли знайти свою половинку.

ФМТП бажає всім кохання!

остання редакція 10.07.2018