Відбірковий етап студентської олімпіади КНТЕУ з програмування

Для визначення кандидатів для участі в І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування 14 лютого 2018 року на кафедрі програмної інженерії та інформаційних систем проведено відбірковий етап студентської олімпіади КНТЕУ з програмування.

Для участі в олімпіаді було зареєстровано 48 учасників, але пройти вхідне тестування вдалося лише 26 студентам. На розв’язок п’яти задач, пошуку оптимальних алгоритмів учасникам було відведено чотири години.

Переможцями визначені студенти спеціальності "Інженерія програмного забезпечення" ІІ курсу Чудік Михайло, Гриценко Павло та 4 курсу Яремич Валентин. Проведення І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування планується у квітні на одному з трьох майданчиків: НУБіП, КНУ, КНЕУ.

остання редакція 18.02.2018
Vega