Диктант до Міжнародного дня рідної мови для студентів, викладачів та співробітників

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови кафедра сучасних європейських мов провела диктант з української мови. У вступному слові завідувач кафедри Януш О.Б. привітав учасників, побажав успіхів у написанні диктанту,  закликав шанувати свій родовід і пишатися рідною мовою – найвищим даром і духовним надбанням народу.

Заступник декана з навчально-методичної та наукової роботи ФМТП Тесленко Н.О. підкреслила важливість заходу й наголосила, що долучення до національної ідеї, складовою якої є мова, – важлива ознака свідомої молоді, майбутнього українського суспільства.

У заході 16 лютого взяли участь 85 осіб, серед них студенти всіх факультетів, викладачі й співробітники нашого університету.

Найвищі оцінки за диктант отримали:

1. Касьянова Анастасія Олександрівна (к.е.н., доцент кафедри економіки та фінансів підприємства).
  2. Волченко Софія (студентка 1 курсу 13м групи ФЕМП).
  3. Волошина Марія (студентка 1 курсу 17 групи ФРГТБ).
  4. Ткач Анна (студентка 1 курсу 13м групи ФЕМП).
  5. Опанасенко Еліна (студентка 1 курсу 8 групи ФОАІС).
  6. Назарова Анастасія (студентка 1 курсу 8 групи ФЕМП).
  7. Клименко Ірина (студентка 3 курсу 12 групи ФЕМП).
  8.  Пиркова Олена (студентка 1 курсу 2 групи ФЕМП).
  9.  Бондарчук Юлія (студентка 1 курсу 2 групи ФЕМП).
  10. Лобунець Анастасія (студентка 1 курсу 17 групи ФТМ).

Щиро дякуємо всім учасникам, бажаємо творчих успіхів і натхнення в мистецтві оволодіння рідним словом.

остання редакція 11.07.2018