Як виглядає банківське відділення нового типу і хто такі digital ambassador?

Cтуденти 4 курсу факультету фінансів та банківської справи спеціалізацій "Банківська справа" та "Фінансове посередництво" відвідали оновлене відділення АТ "Райффайзен Банк Аваль", що на вул. Пирогова, 7б.

Протягом екскурсій 6-8 лютого 2018 року студенти довідались про:

• історію банківської групи Райффайзен;
  • новий формат побудови відділень банків (прозорі кімнати для переговорів, спеціальні приміщення для телефонних розмов, приміщення для касового обслуговування клієнтів, електронні каси);
  • створення відкритого простору обслуговування клієнтів;
  • процедуру здійснення основних операцій банків;
  • особливості надання послуг Premium Banking.

Крім того, вони дізнались про існування такої незвичної ще посади, як діджитал амбассадор. Ці чудові хлопці як за своїми функціональними обов'язками, так і за зовнішнім виглядом, ламають всі стереотипи про банківських працівників. Вони й познайомили студентів з новітніми цифровими додатками та пристроями проведення банківського обслуговування клієнтів.

А найбільш активних студентів в кінці чекали приємні подарунки від банку.

Кафедра банківської справи щиро вдячна нашому давньому партнеру за чудову екскурсію.

остання редакція 20.02.2018