У КНТЕУ вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

Ранковою хвилиною мовчання і гіркими поглядами студенти КНТЕУ вшанували своїх героїв – Героїв Небесної Сотні.

Біля пам’ятного стенду вони запалили лампадки, поклали квіти в ім'я мужності, сміливості самопожертви.

Цей день відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року "Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні".

Вічна пам'ять героям.

остання редакція 11.07.2018