Поради від викладачів КНТЕУ на ТРК "Київ"

Викладачі КНТЕУ є традиційними учасниками різноманітних телепередач, у яких йде мова про свідомий вибір високоякісних товарів і послуг.

21 лютого доцент кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю КНТЕУ Антюшко Дмитро Петрович дав поради глядачам телепередачі "Якісне життя" на ТРК "Київ" щодо вибору "солодких ласощів": халви та пастили. Викладач університету дав профільні коментарі щодо особливостей вибору цих товарів: вимог до їхнього складу, показників, що свідчать про якість, правильних умов зберігання.

остання редакція 10.07.2018