Четвертий етап Студентської ліги міста Києва з гри "Що? Де? Коли?"

У КНТЕУ за підтримки клубу інтелектуальних ігор "BrainHub" 21 лютого відбувся 4-й етап Студентської ліги м. Києва з гри "Що? Де? Коли?".

У загальноміському турнірі й далі одночасно беруть участь команди шести столичних вищих навчальних закладів: КНТЕУ, НТУУ "КПІ" ім. Сікорського, КНУ ім. Шевченка, НаУКМА, НМУ ім. Богомольця та КУ ім. Грінченка.

Провів гру координатор проекту в КНТЕУ доцент кафедри туризму та рекреації Хлопяк Сергій Васильович.

За підсумками інтелектуальної боротьби переможцями в КНТЕУ знову стали команди "Теорія маленького вибуху" та "UV", які продовжують зберігати провідні позиції і в загальному заліку, третє місце дісталося команді новачків, яку зібрали першокурсники ФРГТБ:

І місце – команда "Теорія маленького вибуху", у складі якої: Толкачов Олександр (ФФБС, 2м курс, 2 група), Пилипенко Богдан (ФФБС, 4 курс, 8 група), Харченко Євгеній (ФФБС, 2м курс, 7 група), Чернецький Богдан (ФОАІС, 1м курс, 3 група), Назаренко Дмитро (ФОАІС, 4 курс, 7 група);

ІІ місце – команда "UV", у складі якої: Баєв Роман (ФОАІС, 3 курс, 1 група), Бєлодєдов Олексій (ФОАІС, 3 курс, 2 група), Деремешко Максим (ФОАІС, 4 курс, 7 група), Люта Поліна (ФРГТБ, 2 курс, 3 група), Швайцер Вероніка (ФРГТБ, 2 курс, 8 група);

ІІІ місце – команда "Ok, Google", у складі якої: Павлов Василь (ФРГТБ, 1 курс, 17 група), Селезень Анна (ФРГТБ, 1 курс, 17 група), Ігнатов Юрій (ФРГТБ, 1 курс, 17 група), Волошина Марія (ФРГТБ, 1 курс, 17 група), Буренко Вікторія (ФРГТБ, 1 курс, 17 група), Губа Олександр (ФРГТБ, 1 курс, 17 група).

Призери інтелектуального змагання, як зазвичай, отримали сертифікати на ігри від "BrainHub".

Вітаємо переможців і чекаємо всіх на наступних турнірах Студентської ліги та Чемпіонаті КНТЕУ з гри "Що? Де? Коли?", який відбудеться 16 березня!

остання редакція 11.07.2018