logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

ERASMUS+: візит викладача Краківського економічного університету

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті в рамках проекту ERASMUS+ за напрямом КА1 "Навчальна (академічна) мобільність" перебувала викладач з Краківського економічного університету (м. Краків, Польща) Кароліна Котулевич-Вишинська.

Метою приїзду К. Котулевич-Вишинської до КНТЕУ в період з 19 по 23 лютого 2018 р. було проведення лекційних занять з дисципліни "Європейська інтеграція" для студентів бакалаврських та магістерських програм факультету міжнародної торгівлі та права.

Під час свого візиту пані Кароліна зустрілася з проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Саєм В.М. та директором Центру європейської освіти Дупляк Т.П. Також викладач ознайомилася з особливостями навчальних програм підготовки фахівців на факультеті міжнародної торгівлі та права.

Варто зазначити, що відповідний проект ERASMUS+ з Краківським економічним університетом триває вже другий рік. У попередньому році один студент КНТЕУ пройшов семестрове навчання у відповідному університеті за освітнім ступенем "магістр". У наступному навчальному році планується від’їзд двох викладачів КНТЕУ з метою викладання економічних дисциплін англійською мовою. 

23.02.2018
456287
2659
остання редакція 26.02.2018
42265