Зустріч студентів КНТЕУ з адвокатом, експертом з вирішення досудових суперечок Марією Ліскович

Під час зустрічі з адвокатом, експертом з вирішення досудових суперечок, Марією Лісковіч студенти КНТЕУ ознайомились із сучасною практикою створення торговельних марок та доменів з використанням анімаційних персонажів.

У чому полягає комерційна привабливість анімаційних персонажів? З якими правами інтелектуальної власності вони пов’язанні? Як ці права захищаються на практиці? Змістовні відповіді на ці та інші питання дозволити нашим студентам збагатити уявлення не лише про авторське право, а й про вітчизняні та міжнародні механізми його захисту.

Кафедра адміністративного, фінансового та інформаційного права та студенти КНТЕУ висловлюють вдячність Марії Ліскович за плідну співпрацю!

остання редакція 27.02.2018