Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю в ефірах популярних телепередач

Викладачі кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю взяли участь у зйомках низки телепередач, під час яких розповідали про особливості вибору корисних і безпечних товарів. Зокрема, один із сюжетів у новинах телеканалу "RTI" був присвячений можливим способам фальсифікації масла вершкового та методам їх виявлення.

У найновіших випусках телепрограм "Ранок з Україною" ТРК "Україна" телеглядачі матимуть змогу ознайомитись із  рекомендаціями фахівців кафедри щодо вибору курячих яєць, заморожених млинців та несезонних овочів.

Крім того, викладачі кафедри взяли участь у зйомках "Якісне життя" ТРК "Київ", ZIK та ICTV.

Також професор кафедри Сидоренко О.В. взяла участь у прямому ефірі радіопередачі "#Твійчас" UA: радіо "Ера", де розповіла про зміни законодавства у сфері обігу харчових продуктів.

остання редакція 10.07.2018