Армрестлінг - спорт сильних чоловіків: перемога студентів КНТЕУ

В останні дні зими відбулась спартакіада міста Києва "Здоровий Киянин" серед підприємств та установ міста з різних видів спорту. Наші хлопці виступали тільки в особистій першості з армрестлінгу у двох вагових категоріях до 80 та до 90 кг.

За результатами змагань студенти КНТЕУ Роман Греченюк ФРГТБ та Філіппов Пилип ФМТП  стали чемпіонами у своїх вагових категоріях.

До речі, Роман Греченюк у 2018 році став чемпіоном Київської, Житомирської та Вінницької областей!

Дякуємо за підготовку наших чемпіонів старшим викладачам кафедри фізичної культури О.В. Черепову та А.А. Пивоварову.

Бажаємо нашим хлопцям успішного навчання та перемог на наступних змаганнях!

02.03.2018
остання редакція 05.03.2018