Публічна лекція заступника директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції

За сприянням кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права КНТЕУ відбулася публічна лекція заступника директора Департаменту з питань судової роботи та банкрутства Міністерства юстиції.

Багно Ігор Сергійович розповів про "Перший досвід застосування нових процесуальних кодексів".

Лекція була присвячена новелам процесуального законодавства на прикладі їх застосування при здійсненні Міністерством юстиції представництва інтересів Кабінету Міністрів України, Міністерства та їх посадових осіб в судах України.

02.03.2018
остання редакція 11.07.2018