ДЕРЖАВНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ / КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
logo
img

Переможні результати студентки КНТЕУ на першому етапі Кубку світу з плавання

Загальна інформація

Катерина Кухар, студентка ФФБС, посіла одне перше, два других та два третіх місця у Фіналі Кубку України з плавання, який відбувався в м. Києві протягом 18-20 лютого 2018 року.

Наступними змаганнями став перший етап Кубку світу, який відбувався в кінці лютого в Угорщині, м. Егер, де Катерина виборола І та ІІ місце в естафетному плаванні на дистанціях 4 по 50 та 4 по 100.

Це дуже високий результат, адже на змаганнях брало участь понад 400 спортсменів з 20 країн: Греції, Іспанії, Італії, В'єтнаму, Швейцарії, Колумбії, Тайланду, Білорусі, Росії, Німеччини, Литви, Хорватії, Словакії, Естонії, Сербії, Чехії, Польщі, Угорщини, Бельгії та України.

«Наступний етап Кубку світу, у якому я планую брати участь відбудеться в Німеччині, м. Лейпціг. Мені залишається вдосконалюватися, щоб покращувати свої результати і закріпитися вже в дорослому спорті, адже в цьому році я перейшла до старшої вікової категорії спортсменів (17+), та, безумовно, прямувати до своїх цілей задля гідного представлення нашої країни на світовій арені!» - зауважила молода чемпіонка.