Екскурсія студентів КНТЕУ до Музею грошей

За сприянням кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права у супроводі старшого викладача Севастьяненко О. В.  студенти IV курсу Київського національного торговельно-економічного університету відвідали Музей грошей.

Завітавши до музею 12 березня 2018 року, учасники екскурсії дізналися про історію походження гривні, ознайомилися з унікальністю колекційних пам'ятних монет, прослухали лекцію про інновації та технології захисту грошей.

Великий інтерес викликала у студентів повна колекція пам'ятних монет України, що включає випуски 31 тематичної серії з використанням різноманітних технологій та дизайну.

11.03.2018
остання редакція 13.03.2018