Команда ФМТП КНТЕУ у фіналі V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу

Команда ФМТП КНТЕУ виборола місце у фіналі V Міжнародного конкурсу з комерційного арбітражу, який проводиться під егідою МНА "Європейської арбітражної палати". Генеральним партнером конкурсу є Українська іноземна юридична колегія.

У змаганнях брали участь вісім команд із різних регіонів України: Національного університету "Острозька академія", Київського національного торговельно-економічного університету, Київського університету права НАНУ, Національної академії внутрішніх справ, Національного університету "Одеська юридична академія", Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Високі результати, які дозволили продовжити участь показала команда ФМТП КНТЕУ в складі:

• Бойченко А. А.,  студентки 4 курсу, спеціальність "Міжнародне право";
  • Карпочевої О. В., студентки 4 курсу, спеціальність "Міжнародне право";
  • Тітової С. В., студентки 3 курсу, спеціальність "Комерційне право";
  • Івоняк Н. Д., студентки 1 курсу (ОС "Магістр"), спеціальність "Міжнародна економіка";
  • Пакон О. Д., студентки 1 курсу (ОС "Магістр"), спеціальність "Міжнародна економіка".

Тренер команди - доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Гончаренко О. М.

Конкурс проходив англійською мовою та складався з письмового етапу (складання меморандумів) та усного (дебати).

У нелегкій та динамічній боротьбі наша команда змогла перемогти суперників та увійшла до фіналу, у якому зустрінеться з командами Національного університету "Одеська юридична академія" та Київського університету права НАН України.

Бажаємо команді ФМТП КНТЕУ удачі й перемоги!

остання редакція 13.03.2018
Vega