Вебінар Центру педагогічних та психологічних досліджень "Як налагодити контакт зі студентами"

На замовлення відокремленого структурного підрозділу КНТЕУ – Коломийського економіко-правового коледжу Центр педагогічних та психологічних досліджень 14 березня провів вебінар "Як налагодити контакт зі студентами".

Модератор заходу – Якименко Наталя Миколаївна, практичний психолог центру.

Вебінар відбувся для методистів навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Основні поради, які прозвучали для учасників під час вебінару:

1. Використовувати активне слухання в розмові зі студентом;
  2. "Правило зеленої ручки" підкреслить сильні сторони підлітка;
  3. Правила бажано встановлювати безособово (наприклад, "У нас не кричать" замість "Не кричи");
  4. Надавати більше свободи студентам у вирішенні питань, які їм вже можна делегувати;
  5. Вирішувати конфлікти або спільні питання за стратегією "виграв ‑ виграв".

За результатами обговорення визначено, що головним секретом налагодження контакту зі студентами є вміння почути, "зустрітися" з ними в їх переживаннях.

Учасники семінару залишилися задоволеними, отримали вичерпні відповіді на власні запитання. Наразі послугами центру можна скористатися не лише на території КНТЕУ, а й у відокремлених структурних підрозділах.

14.03.2018
остання редакція 11.07.2018