Представники ТОВ "КВ АЙТІ СОЛЮШН" розповіли про інформаційні технології в аудиті

За ініціативою кафедри фінансового аналізу та аудиту проведено відкриту лекцію для студентів КНТЕУ, спеціалізації "Облік і оподаткування". Представники ТОВ "КВ АЙТІ СОЛЮШН" Дмитро Ткаченко та Івано Шашеро завітали до КНТЕУ 14 березня та розповіли про інформаційні технології в аудиті.

Студентам було запропоновано відчути себе практикуючими аудиторами та виконати комплексне завдання за допомогою програмного модулю CaseWare.

Завершивши онлайн-тренінг, на який записалось 73 студенти, учасники отримають сертифікати.

14.03.2018
2067