Лекція в межах Х Консумерфесту: "ГМО – перспективне досягнення науки чи небезпека для споживача"

У межах Х Консумерфесту кафедрою загальноправових дисциплін ФМТП, відповідальний - к.ю.н., доц. Мушенок В. В., було організовано зустріч із завідувачем кафедри цивільного та господарського права Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктором юридичних наук, доцентом Піддубним О. Ю., який прочитав лекцію на тему "ГМО – перспективне досягнення науки чи небезпека для споживача".

Студенти та викладачі кафедри збагатилися цікавою науковою інформацією про біолого-технологічні особливості генної модифікації природних організмів, стан вітчизняного правового регулювання та статус ГМО у вітчизняній правовій науці, правові засади захисту прав споживачів, правовідносини у сфері біотехнологій тощо. Лектор також дав відповіді на ряд питань, які прозвучали від студентів та викладачів кафедри.

остання редакція 19.03.2018
Vega