logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Щоденник Х Консумерського фестивалю. Підведення підсумків

Загальна інформація

Відбулося підведення підсумків Х Консумерського фестивалю "Час діяти!". Той факт, що це вже десятий ювілейний Консумерський фестиваль, дійсно є свідченням небайдужості до проблеми захисту прав споживачів та є важливим кроком до забезпечення високих стандартів якості життя та формування свідомого суспільства.

Загалом було проведено:

  • 4 круглі столи;
  • 10 майстер-класів та воркшопів (7 – на базі КНТЕУ, 3 – у школах);
  • 5 відкритих лекцій;
  • Міжнародну студентську науково-практичну конференцію "Актуальні проблеми підприємництва, торгівлі та маркетингу";
  • флешмоб "Ні торгівлі в тіні" в рамках соціальної акції "Я купую справжнє! Не купуй підробок!";
  • квест "Споживач, будь пильним! Продавець, будь правосвідомим!";
  • конкурс обізнаних споживачів "Стань студентом КНТЕУ на один день!".

Під час фестивалю вперше було представлено Навчально-консультаційний центр з фінансових послуг, результати моніторингів закладів ресторанного господарства та інтернет-магазинів, виставлено експозицію Музею підробок.

У підготовці та проведенні заходів взяли участь викладачі, аспіранти та студенти всіх факультетів університету.

Заходи Консумерського фестивалю спрямовані на вирішення проблем захисту прав споживачів та об’єднують фахівців різних галузей, зокрема представників державних органів законодавчої та виконавчої влади, організацій громадянського суспільства, підприємництва, торговельних мереж, ЗМІ та ін.

Вперше в рамках фестивалю та правопросвітницького проекту "Я маю право!", за підтримки представників Міністерства юстиції України було проведено День гостинності, на який завітало більше 400 школярів та учнів середніх загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів. Гостям були організовані екскурсії, під час яких вони відвідали лекції, взяли участь у практичних та лабораторних заняттях, майстер-класах та тренінгах.

Сподіваємося, що наші зусилля вкотре привернуть увагу громадськості до консумерських проблем, сприятимуть оздоровленню ситуації на споживчому ринку, підвищенню якості життя та подальшої євроінтеграції України.

16.03.2018
42265
1426
остання редакція 20.03.2018
41100