Студенти й викладачі КНТЕУ взяли участь у роботі VII Щорічного міжнародного форуму з конкуренційної політики

Студенти та викладачі кафедри економічної теорії та конкурентної політики взяли участь у роботі VII Щорічного міжнародного форуму з конкуренційної політики – ключовий захід України для обміну досвідом у сфері розвитку та вдосконалення конкурентно-антимонопольної політики, права та правозастосування з метою подальшого напрацювання відповідних пропозицій органам державної влади.

Проблематика цьогорічного форуму, який проходив 15 березня 2018 року, охоплювала проблеми:

• інклюзивної конкуренційної політики як основи розвитку економіки України;
  • політики ОЕСР для покращення рівня життя в Україні;
  • реформ на стратегічних ринках України та їх впливу на стан конкуренції;
  • тенденцій розвитку конкуренційного законодавства та судочинства;
  • контролю за державною допомогою суб’єктам господарювання.

Своїм досвідом з учасниками форуму поділилися представники іноземних конкурентних відомств – Федеральної торговельної комісії США, Антитрастівського відділу Департаменту юстиції США, Бюро з питань конкуренції Канади, Ради з питань конкуренції Литовської Республіки, Ради з питань конкуренції Латвійської Республіки, Антимонопольного відомства Словацької Республіки, Турецького конкуренційного відомства, Ради з питань конкуренції Румунії, Управління з питань захисту конкуренції Чеської Республіки, а також представники міжнародних організацій, органів державної влади України тощо.

Для викладачів та студентів КНТЕУ отримані знання є неоціненним внеском, що збагатить навчально-методичне забезпечення навчального-процесу, а напрацьовані контакти дозволять налагодити перманентні канали обміну досвідом між резидентами КНТЕУ та множиною міжнародних і українських експертів у сфері конкурентної політики.

остання редакція 19.03.2018
Vega