Лист-подяка від Української асоціації інвестиційних професіоналів "CFA Society Ukraine"

На ім’я ректора Анатолія Антоновича Мазаракі надійшов лист-подяка від Української асоціації інвестиційних професіоналів "CFA Society Ukraine".

У листі висловлюється повага та вдячність за залучення студентства КНТЕУ до участі у Всеукраїнському етапі Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень "CFA Institute Research Challenge".

Завдяки підтримці університету, вказується у листі, студенти достойно презентували аналітичний звіт англійською мовою перед провідними експертами інвестиційної галузі та стали частиною найпрестижнішого конкурсу світу з інвестиційних досліджень для студентів.

Асоціація вдячна командам та наставникам за високий рівень підготовки.

Також асоціація висловила сподівання на участь наших команд у наступних сезонах Міжнародного студентського конкурсу з інвестиційних досліджень.

остання редакція 02.05.2018