Житомирський торговельно-економічний коледж КНТЕУ лауреат Всеукраїнського конкурсу "Благодійна Україна"

23 березня 2018 року в Українському домі культури (м. Житомир) відбулося вручення нагород у рамках Всеукраїнського конкурсу "Благодійна Україна".

У регіональному конкурсі "Благодійна Житомирщина" Житомирський торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету нагороджено дипломом лауреата в номінації ''Благодійність в освіті та культурі''.

2037
остання редакція 28.03.2018