Всеукраїнська науково-практична конференція "Модернізація фінансово-кредитної системи"

На факультеті фінансів та банківської відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Модернізація фінансового-кредитної системи", організована кафедрою банківської справи.

У конференції, яка відбулася 27 березня 2018 року, взяли участь 74 учасники, з яких 42 – викладачі та аспіранти КНТЕУ, 32 – викладачі, докторанти та аспіранти з інших навчальних закладів, представники регуляторів і практики.

В роботі конференції взяли участь представники 17 навчальних закладів та установ з 9 областей України, а саме:

• Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ
  • ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"
  • Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу
  • Київського національного торговельно-економічного університету
  • Київського національного університету імені Тараса Шевченка
  • Інституту підприємництва та перспективних технологій Національного університету "Львівська політехніка"
  • Національної асоціації кредитних спілок України
  • Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг
  • Національного банку України
  • Національного університету харчових технологій
  • Одеського національного економічного університету
  • ПАТ "Альфа-Банк"
  • Сумського державного університету
  • Тернопільського національного економічного університету
  • Ужгородського національного університету
  • Харківського державного університету харчування та торгівлі
  • Чернівецького торговельно-економічного інституту КНТЕУ

На відкритті конференції з вітальним словом виступили кандидат економічних наук, доцент, дипломатичний радник І класу, проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків КНТЕУ В. М. Сай та доктор економічних наук, професор, завідуючий кафедри банківської справи  КНТЕУ Н. П. Шульга.

На пленарному засіданні було заслухано доповіді, присвячені важливим напрямам державного регулювання ринку небанківських фінансових послуг в Україні, стратегії та пріоритетним проектам Національного банку України, механізмам координації монетарної та бюджетної політики держави, ролі кредитних спілок в розвитку вітчизняного фінансового ринку, аналізу ступеню відкритості ринків банківських і страхових послуг України, дослідженню основних факторів модернізації монетарної політики.

У рамках конференції було розглянуто дискусійні питання присвячені тенденціям фінансової глобалізації та інтеграції, шляхам вдосконалення монетарної та фінансової політики держави, напрямам розвитку фінансово-кредитних систем особливо в контексті впровадження цифрових інновацій та захисту прав та інтересів споживачів фінансових послуг

Оргкомітет конференції висловлює щиру подяку всім учасникам, а особливо представникам регуляторів та саморегулівних організацій – члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг О. М. Залєтову, директору Департаменту стратегії та реформування Національного банку України М. М. Відякіну, президенту Національної асоціації кредитних спілок України П. М. Козинцю, за інтерес до заходу, цікаві, актуальні й високопрофесійні доповіді та продуктивну дискусію.

Проведена конференція стала чудовою нагодою, не тільки для обміну досвідом, новими напрацюваннями, досягненнями, відкриттями, а й налагодження ділових стосунків з метою подальшої співпраці.

27.03.2018
1937