Конкурс "Молодь та економіка": народний депутат Павло Різаненко та вчені світового рівня нагородили переможців

У рамках співпраці з Нобелівським лауреатом з економіки Верноном Л. Смітом та його послідовником, одним з найкращих економістів України за версією "Forbes", Романом Шереметою кафедра фінансового аналізу та аудиту КНТЕУ організувала Всеукраїнський конкурс для молоді на кращу аналітичну роботу за темою: "Як поведінка людей впливає на економіку?".

28 березня  відбулася Церемонія нагородження переможців конкурсу.

Від імені ректора КНТЕУ, професора  Анатолія Антоновича Мазаракі, учасників конкурсу привітала проректор з наукової роботи Світлана Володимирівна Мельниченко, яка у вітальному слові відзначила важливість проведення даного заходу спрямованого на ознайомлення молоді з досягненнями поведінкової економіки.

У конкурсі "Молодь і економіка" брали участь 60 осіб з п’яти областей України та м. Києва.

Передували церемонії нагородження лекції з основ поведінкової економіки міжнародних спікерів:

Різаненка Павла Олександровича – випускник КНТЕУ, економічного експерта (міжнародний професійний сертифікат Дипломованого Фінансового Аналітика (англ. Chartered Financial Analyst (CFA), США), народного депутата України, члена Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ), члена групи з міжпарламентських зв’язків із Сполученими Штатами Америки, члена групи з міжпарламентських зв’язків із Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.
Бенедикта Херрманна, який працював керівником групи Поведінкової економічної команди Об'єднаного дослідницького центру Європейської Комісії ПАРЄ, отримав вищу освіту в галузі природничих наук та став кандидатом економічних наук. Проводив низку досліджень в Школі державного управління ім. Кеннеді в Гарвардському університеті та Центрі досліджень рішень та експериментальної економіки в Університеті Ноттінгем. Працював у відділі економічного аналізу Європейської комісії в 2008 р. У 2011 р. – переїхав до Об'єднаного дослідницького центру для створення Групи поведінкової економіки. Натхненний реформами децентралізації в Україні, переїхав до м. Києва у 2016 р. Свої наукові дослідження опублікував у провідних світових журналах, таких як "Соціальна неврологія", "Наука", "Американський економічний огляд" та "Квартальний журнал з економіки".

Модератор заходу О. Романенко відмітила активну участь Р. Шеремета в оцінці робіт конкурсантів, який надав цінні подарунки  переможцям конкурсу (електронні книги).

За результатами конкурсу проголошені його ПЕРЕМОЖЦІ:

1 місце -  Лейман Євгенія - за роботу "Скільки коштує довіра?" (20 років).

2 місце - Вакаренко Анастасія - за роботу "Поведінкові цінності типів поколінь" (18 років).

3 місце - Божко Катерина - за роботу "Як поведінка людей впливає на економіку."» (16 років).

Кафедра фінансового аналізу та аудиту також відзначила й інші цікаві аналітичні роботи конкурсантів, нагородивши їх грамотами та цінними подарунками (книгами). Їх отримали:

1. Бойко В’ячеслав
  2. Буз Андрій